ראשי » רפואה אסתטית » פיסול אף

פיסול אף

פיסול אף

פיסול אף הוא למעשה עיצוב ושינוי מבנה האף ללא כל צורך בניתוח אף פלסטי, את שינוי מבנה זה מבצע הרופא המטפל בעזרתם של חומרי מילוי מיוחדים המוזרקים בדיוק רב במקומות הנכונים של מבנה האף (זאת הסיבה שהליך זה נקרא פיסול אף).

לפיסול האף יתרון גדול וברור בכך שניתן לבצעו ללא כל צורך בניתוח אך קיימים לו גם כמה חסרונות די משמעותיים, במאמר זה תמצאו את כל המידע אודות פיסול אף.

פיסול אף מהו?

ובכן פיסול האף הינו הליך אסתטי המיועד לאנשים הרוצים לשנות ולעצב את אפם אך חוששים מהליך הניתוח על כל השלכותיו, פיסול האף מציע עבור אותם אנשים דרך אלטרנטיבית אשר מתהדרת בתוצאות לא פחות יפות ומרשימות מאלו של ניתוח האף.

כיצד מתבצע ההליך?- בתחילתו של הליך זה ימרח הרופא חומר אלחוש על פני אזור הטיפול ולאחר שחומר זה יחל להשפיע על המטופל יבצע הרופא מספר הזרקות במקומות שונים באף ויחדיר את חומרי המילוי אשר יגרמו לשינוי מהותי במראה האף בצורה מידית.

מי מתאים לעבור הליך זה?

ובכן לא כל אדם אשר רוצה לעצב ולשנות את אפו מתאים לעבור הליך זה מכיוון כי הטיפול מוגבל ביכולותיו לעומת ניתוח האף הפלסטי בו ניתן לבצע כל שינוי. בפיסול אף לא ניתן לשנות את מבנה העצמות והסחוס ובעקבות כך יהיה בלתי אפשרי להקטין אף גדול או לשנות  אף שמבנהו הוא נשרי.

האנשים אשר הכי מתאימים לפיסול אף הם כאלו אשר סובלים מפגמים אסתטיים באף כגון: אף שקוע, בליטות מוזרות ואסימטריות.

יתרונותיו של הליך זה:

•  מחיר– הליך פיסול האף הינו בעל עלות נמוכה יותר מזו של ניתוח אף פלסטי.

•  אין כל צורך בהרדמה מלאה– בהליך זה אין כל צורך בהרדמה מלאה (שמתבצעת בחלק מניתוחי האף) ובכל הסיכונים הכרוכים בה.

•  אין תהליך החלמה ארוך וקשה– לאחר טיפול זה תהליך ההחלמה יהיה קצר וקל ביחס לזה של ניתוח האף הפלסטי.

אין צורך בחתכים- בעת טיפול זה לא יהיה כל צורך בחתכים פנימיים, הסרה של סחוס ועצם ותפרים כמו בניתוח אף.

•  תוצאות מידיות– את התוצאות הראשוניות של טיפול זה יהיה ניתן לראות מיד בתום ההליך בניגוד לניתוח אף שלאחריו האזור יהיה חבוש, חבול ונפוח ולא יהיה ניתן לראות את תוצאותיו רק לאחר מספר שבועות עד חודשים.

•  חזרה מהירה לשגרה– בתום הליך פיסול האף המטופל ישוחרר לביתו ולשגרת חייו בניגוד לניתוח אף פלסטי שבו יאלץ המנותח לקחת מספר ימי מחלה ומנוחה מוחלטת.

חסרונותיו של הליך זה:

•  עמידותו לאורך זמן– הליך זה עושה שימוש בחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית אשר נספגים ומתפוגגים בגוף לאחר זמן מה ואיתם גם התוצאה הסופית של ההליך, בכדי לשמר את תוצאות אלו יש לעבור את ההליך אחת לשנה.

•  חוסר ההתאמה שלו לכלל הציבור– ההליך איננו מתאים לכל אדם ורק אלו אשר סובלים מפגמים אסתטיים ספציפיים כגון: אף שקוע, אסימטריה ובליטות שונות יוכלו לעבור את פיסול האף.

מאמר זה נכתב באדיבותו של אתר: http://www.xn—-0hcniic9b4a1d.org.il/


No Comments