ראשי » כללי » מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשבילך?

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשבילך?

מה חשוב יותר מהבריאות שלנו ושל יקירינו? אנחנו אולי לא תמיד ערים לכך, זה בעיקר קורה כשהכול טוב, הבריאות תקינה וההרגשה טובה, אבל בשנייה שיש שינוי שלילי במצב, וחלה פגיעה בבריאות, החל מהפגיעה הנקודתית והקטנה ביותר וכמובן במקרים בהם יש מחלה או פגיעה חמורה- או אז, שום דבר יותר לא חשוב, מלבד הבריאות שהופכת למרכז הבלתי מעורער של החיים כולם.
הבריאות שלנו חשובה לנו לא רק בשביל עצמינו, והחשיבות שלה עולה ללא היכר ברגע שאדם מקים משפחה, אז זה כבר לא רק הוא בפני עצמו בעולם, יש אנשים נוספים שתלויים בו, ובבריאותו התקינה.
למרבה הצער, בריאות היא עניין שברירי למדי והאדם חשוף ביותר לאין סוף סכנות בכל שלב של היום, אפילו בביתו שלו.
מדינת ישראל מספקת כיסוי חלקי בלבד, מתוקף היותה מדינה סוציאל דמוקרטית. כולנו משלמים מיסי בריאות שאמורים להעניק כיסוי במקרים של פגיעות או מחלות, אלא שבפועל הכיסוי הוא מינימאלי ורחוק מלהתאים לצרכים שעולים בפועל. סל הבריאות מוגבל והיקף הכיסוי שלו הולך וקטן מדי שנה.

סוכנות ביטוח

ביטוח בריאות באמצעות סוכנות ביטוח היא הדאגה האולטימטיבית. חישבו על הרגע שבו נדרשים להפעיל את ביטוח הבריאות. זה שלב שבו האדם מגלה כי הוא חלה, והשלב בחיים שבו הוא זקוק בו לכל התמיכה שהוא רק יכול לקבל. זה השלב שבו סוכן הביטוח מלווה את המבוטח לאורך כל הדרך. במקום להתמודד לבד מול החברה, לעמוד בדרישות הבירוקרטיות, להמתין ולעבור תהליכים שהראש לא בדיוק פנוי או מסוגל להתמודד איתם בנקודת זמן שכזו. זה השלב שבו תפקידו של סוכן הביטוח הוא חיוני ולא אחת הכרחי מבחינת תזמון והיקף קבלת הזכויות בפועל. העובדה שלא תצטרכו להתמודד עם שום דבר מלבד להחלים היא הכרחית.

ביטוח בריאות ציבורי

על אף העובדה שביטוח זה אמור לכסות את צרכיו של האזרח, בפועל הוא לא עושה זאת. אנשים רבים מדי נותרים ללא טיפול הולם ונאלצים להתמודד עם רוע הגזירה. טיפול רפואי שאינו מכוסה או מסובסד הוא כידוע עניין יקר ביותר ובסיכומו של דבר מדובר על אנשים רבים מדי שזקוקים לטיפול שאינו כלול במסגרת שירותי הבריאות של הקופה.

ביטוח פרטי

הפתרון היחיד שיוכל לספק את המענה הנדרש לצורך הכה חשוב הזה הוא ביטוח בריאות פרטי שיעניק כיסוי לכל התרופות, הבדיקות והטיפולים השונים. ואכן, נכון להיום, הרוב המוחלט של האנשים מבינים את הערך העצום של תעודת ביטוח אמיתית. פוליסת הביטוח מעניקה לא רק כיסוי בגין הוצאות הטיפול, אלא ישנן פוליסות ביטוח המספקות גם שיפוי ופיצוי, מה שבהחלט יאפשר לא רק לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אלא יעניק גם את האפשרות להחלים ולהשתקם בנינוחות וללא לחצי פרנסה אימתניים.


No Comments