ראשי » רפואה אסתטית » מילוי קמטים בהזרקות בוטוקס ונשארים צעירים לעוד כמה שנים

מילוי קמטים בהזרקות בוטוקס ונשארים צעירים לעוד כמה שנים

מילוי קמטים באמצעות בוטוקס

אנשים רבים חוששים מן השינויים שחלים בגופם עם ההזדקנות. כל שנה שעוברת הגוף נותן את אותות השנים והדבר מתבטא בקרחות, בשיער המאפיר, בקושי לרזות וכמובן שגם בדבר הראשון שרואים בכל אחד- בפנים. קמטי הפנים הופכים בולטים עם השנים, ומשפיעים על איך שאנשים ובעיקר נשים נראות בעיניי האחרים. התבגרות הגוף, שינויים קיצוניים במשקל, עישון, הורמונים וחשיפה לשמש כולם גורמים לקמטים בפנים. אמנם תופעה זו פוגעת בכל אדם ואדם, אך ברבות השנים, כשברור לכל אחד כמה חשוב המראה החיצוני ומה משדרות פנים צעירות, התפתחה שיטת טיפול חדשנית ויעילה- מילוי הקמטים בעזרת בוטוקס.

מילוי קמטים באמצעות בוטוקס

מילוי קמטים באמצעות בוטוקס

מהו אותו הבוטוקס?

הבוטוקס הוא החומר בוטולינום טוקסין שמופק מחיידק בשם Clostridium botulinum שהיה ידוע כחיידק שפוגע בבני אדם וגרם למחלות שונות אך עקב הבנת דרך הפעולה שלו, השימוש בו כיום יעיל להסרת קמטים. החומר בעצם חוסם פעילות של שיחרור אצטיל כולין במפגשים בין תאי עצב, דבר מסוכן מאוד בכמויות גדולות, אך למרבה הפלא, בכמויות זעירות יותר הוא מסייע במילוי קמטים והפחתת הקמטים, כיוון שהוא מאט תהליכים מואצים של שרירים מסוימים.

מי רוצה זריקה?

אז למי מיועד הטיפול בבוטוקס? גברים ונשים באיזור גיל 50 ומעלה רוצים לרוב להשאיר את עור הפנים שלהם, במיוחד סביב העיניים, חלק ונטול קמטים ועושים זריקות בוטוקס. אבל בימינו יותר ויותר צעירים גם כבר מבינים שכדאי לטפל בקמטים עוד בטרם הם נהיים עמוקים וקשים והולכים אף הם לטיפולי בוטוקס. הטיפול לרוב הוא חד פעמי ולא מצריך סדרות מעייפות של טיפולים, אך חיסרון אחד הוא שלרוב הזרקת הבוטוקס מועילה רק לכחצי שנה ויש לחזור מדי כמה חודשים למראה מושלם לאורך כל הזמן. אנשים רבים חוששים מזריקת הבוטוקס ובחרים שלא לעשות אותה אך ורק מחוסר ידיעה. כמעט ואין סיכון בטיפול מילוי הקמטים שבעזרת הזריקה. גם ההחלמה מטיפול הבוטוקס היא מיידית וכמעט ללא תופעות לוואי. ניתן לחזור לחיי העבודה, המשפחה והשגרה מיד לאחר הטיפול, רק עם פנים צעירות וחלקות יותר.

איך נעשה הטיפול?

אמנם השינוי שאחרי הזריקה הוא שינוי גדול ומשמעותי במראה הפנים אך תתפלאו לשמוע שהטיפול עצמו הוא עניין של כעשר דקות. הרופא המומחה בודק את מבנה הפנים הספציפי של כל מטופל, את הסדקים והקמטים שרוצים למלא, מברר את אופי כל קמט והגודל המדויק. בוחר נקודות הזרקה מדויקות ומזריק מינונים מדויקים להצלחת הטיפול בעזרת מחט דקה וקטנה לאותם מיקומים. כבר לאחר ימים ספורים השינוי עובד ומחזיר את עור פניך שנים אחורה ואין צורך להגיע במשך ארבעה עד שישה חודשים לטיפול הבא. האיזורים שניתן ורצוי לטפל בהם בקמטים בכל איזור הפנים. החל במילוי קמטים סביב העין, קמטי צחוק סביב האף, מילוי שקעים בלחיים, מילוי קמטים סביב הפה ואף מילוי לשפתיים ועד קמטים ושקעים באיזור הסנטר והצוואר. אז למה לחשוש ולהביט במראה בצער כשאפשר בקלות ובמיידיות להיראות ובעיקר להרגיש צעירים יותר, רעננים יותר ויפים יותר?

צפו בסרטון בו ד"ר בר מסביר על מילוי קמטים בבוטוקס


No Comments