ראשי » רפואה » מה עושים כשנתקלים בבעיה רפואית?

מה עושים כשנתקלים בבעיה רפואית?

אם אתם נתקלים בבעיה רפואית או אחד מהאנשים היקרים לכם נתקלים בבעיה רפואית אותה חובה לפתור כמה שיותר מהר, חשוב מאוד לפנות אל הגורמים המתאים, כלומר, אלו שיכולים לקשר אתכם עם המומחים הרפואיים שיכולים לעזור לכם לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. מאמר זה יעזור לכם להבין מה עושים כאשר נתקלים במצב רפואי מסוים.

חשיבות הגורם המטפל

כל אחד מודע לעובדה שיש רופא משפחה ויש רופאים מומחים. תפקידו של רופא משפחה הוא להבין על מה מדבר החולה שמגיע אליו, להמיר את השפה העממית המדוברת של החולה לשפה רפואית ולהפנות אותו לסדרת בדיקות ולאחר מכן (במקרה הצורך) להפנות אותו אל רופא מומחה. הבעיה היחידה היא שהמערכת אינה תמיד מתפקדת בצורה כזו וכל רופא משפחה מגיב בצורה אחרת למטופליו. כיוון שאנחנו חיים בעולם בו בקופות החולים יש כמות לא קטנה של חולים ויש תורים ארוכים לבדיקות, יכול להיווצר מצב בו אדם יצטרך לחכות זמן רב עד התור שנקבע לו לרופא ולבדיקות השונות, דבר שיכול לגרום להחמרה של המצב הרפואי ולהצטברות מתחים רבים בעקבות ההמתנה והחשש מהתוצאות. הפתרון לכל זה יהיה גורם מתווך אחד שיטפל בכם מכל אספקט אפשרי לרבות מדיקס.

הכל במקום אחד

אם אתם סובלים מבעיה בריאותית מסוימת ואין אתם מעוניינים לחכות זמן רב לכל הבדיקות והאבחנות ורק לאחר מכן להתחיל עם הטיפול הנכון, בוודאי תשמחו לדעת שישנו מרכז אחד (המאגד מומחים רבים), שיעשה עבורכם את כל הדברים הדרושים במינימום זמן ובהתאם יסייע לכם כמה שיותר מהר, כדי שתחושו בהקלה, בהתמודדות עם הבעיה או אף בפתרונה המלא.

חברת מדיקס מציעה לצרכנים את כל האפשרויות הדרושות במצבים רפואיים:

• מנהל רפואי אישי- כאן מדובר על מנהל שמטפל בכל הקשור אל הבעיה הרפואית שלכם וטיפול במחלה בצורה הטובה ביותר. הוא זה שיענה לכם על כל השאלות, יעזור לכם לקבל את כל מה שאתם צריכים במינימום זמן, יבחן את תמונת המצב בכללותה ויספק לכם חוות דעת מקצועית, יעזור בקבלת החלטות, בתמיכה ויוודא שהטיפול המוצע וזה שניתן לכם איכותי ככל הניתן.
• מומחה מלווה באשפוז- כאן מדובר על רופא מומחה שמלווה אתכם לאורך כל האשפוז ומספק לכם חוות דעת שנייה. רופא זה ישוחח עם הרופאים המטפלים של אותו אדם שמאושפז, יסביר לחולה מה המצב שלו ויעזור לו לעבור את התקופה בצורה קלה יותר ואף לקבל החלטות שמבוססות על חוות דעתם של רופאים מומחים נוספים.

לסיכום, אלו רק חלק מהשירותים שמספקת חברת מדיקס. כל אדם זכאי לאיכות חיים ואיכות טיפול גבוהה לגבי כל בעיה, גם כאשר מדובר על בעיה רפואית. חברה זו מאפשרת לכל אחד שמעוניין לקבל חוות דעת יסודית שמבוססת על בדיקות בצורה המהירה ביותר ובהתאם לקבל טיפול מקצועי.


No Comments