ראשי » הריון ולידה » כל המידע על מחשבוני ההריון השונים

כל המידע על מחשבוני ההריון השונים

כל מי שעבר הריון אחד כבר לבטח מכיר היטב את כלי מחשבון ההריון הנפוץ כל כך ברחבי אתרי האינטרנט השונים. כלי זה מאפשר להורים לעתיד לבדוק בקלות ובמהירות, ללא חישובים מסובכים באיזה שלב של ההריון הם נמצאים.

מחשבוני הריון וכל המידע אודותיהם

הריון אחת מהתופעות הנפלאות בעולם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איזה מידע מספק מחשבון ההריון?

המידע שמספק מחשבון ההריון משתנה ממחשבון למחשבון, כאשר רוב המחשבונים מספקים את המידע על שבוע ההריון בו נמצאת האישה ואת תאריך הלידה המשוער. קיימים גם מחשבונים המספקים מידע נוסף כגון תחילת הטרימסטרים השונים או חודשי ההריון, אך עדיין מחשבונים המספקים מידע על שבוע ההריון הם הנפוצים ביותר.

 כיצד משתמשים במחשבון ההריון?

השימוש במחשבון ההריון הוא פשוט מאוד, ומצריך מכם לדעת דבר אחד בלבד והוא תאריך תחילת המחזור החודשי האחרון של האישה לפני הכניסה להריון. כעת כל שעליכם לעשות הוא להזין את המידע בתיבה המבוקשת בכלי המחשבון וללחוץ על הכפתור "חשב". תוצאות החישוב יתקבלו תוך מספר שניות לכל היותר.

עד כמה ניתן לסמוך על חישובי מחשבוני ההריון השונים?

כשמדובר בנושא כה חשוב אם לבטח רוצים להיות בטוחים, ושימוש בכלי הממוקם באתר כלשהוא ברחבי הרשת, כשלא ברור מי בדיוק אחראי עליו נראה בעייתי. חשוב לדעת כי החישובים אותם מבצעים מחשבוני ההריוןאינםמסובכים במיוחד, ולכן לרוב אין שום סיבה לכך שלא יהיו מדויקים. דבר נוסף שיעזור לכם לגלות אמון נוסף במחשבוני ההריון הוא שחישוב שבועות ההריון עלול להשתנות במעט אפילו מרופא לרופא, שלא לדבר על מחשבוני ההריון השונים, וכל עוד מדובר על הבדל של שבוע – שבועיים בלבד בחישוב אין לכך לרוב חשיבות רבה, במיוחד בתחילת ההריון.

על מי כדאי לסמוך, על הרופא המטפל או על מחשבון ההריון?

למרות שהמידע אותו מספק מחשבון ההריון הוא לרוב מדויק, האדם עליו עליכם תמיד לסמוך הוא הרופא המטפל שלכם! הסיבה לכך היא שמדובר באיש מקצוע הבודק את התפתחות העובר ברחם בדרכים רבות מלבד חישוב פשוט של ימים מתאריך המחזור האחרון. לפי התפתחות העובר שברחם הרופא יכול הגדיר באופן מדויק יותר את תקופת ההריון בה הינכם נמצאים.

תקופת ההריון הינה שלב מרגש ומרתק בחייו של כל זוג, אנו מאחלים לכם הריון מלא בריאות, אושר וצמיחה.

 

 


No Comments