ראשי » כללי » כיצד לבחור חדר כושר

כיצד לבחור חדר כושר

הגדלת חזה ללא ניתוח

אם אתם רוצים להכניס שגרת כושר לחייכם ולהקפיד על פעילות ספורטיבית, הצעד הראשון הוא כמובן למצוא את החדר כושר המתאים. לפניכם מאמר שיעזור לכם למצוא חדר כושר טוב, כזה שמזמין אתכם לבקר בו כמה שיותר.

למה כדאי להירשם לחדר כושר

נתחיל בשאלה שעולה אצל רובכם, למה חדר כושר? האם בכלל כדאי להירשם לחדר כושר? האם אני לא יכול לעשות פעילות ספורט בכוחות עצמי וללא עזרים?

לפניכם תשובות לשאלות הללו וסיבות רבות נוספות ללמה בהחלט כדאי לכם להירדם לחדר כושר ולהתחיל בשגרה ספורטיבית קבועה.

  • יעדים ברורים – הרשמה לחדר כושר היא למעשה צעד גדול מאוד שבו אתם קובעים לעצמכם את היעדים שלכם. מהי המטרה לביקורים בחדר הכושר? איזו תוצאה תרצו להשיג? תוך כמה זמן? הרשמה לחדר הכושר הופכת את המטרה שלכם ממטרה מופשטת כמו "אני רוצה להיות בריא" או "אני רוצה לרדת במשקל" למטרה מוחשית יותר – "כל יום ארוץ על הליכון חצי שעה", "אעשה ספורט בצורה קבועה עד שאפתח שרירים בולטים ויפים".
  • מסגרת – חדר הכושר מספק לכם תנאי חשוב מאוד להשגת היעדים שהצבתם לעצמכם והוא המסגרת. ישנם אנשים שזקוקים מאוד למסגרת קבועה וברורה על מנת לסדר את הזמן בצורה נכונה ולהשקיע את המאמצים הדרושים על מנת שישיגו את המטרות שלהם.
  • מדריך – יתרון חשוב ביותר בחדר הכושר הוא האפשרות לעבוד עם מדריכי כושר מקצועיים ומנוסים. מדריך כושר יוכל לתקן אתכם אם אתם מתעמלים בצורה מזיקה, להתאים לכם תכנית אישית ותרגילים נכונים למטרה שלכם וכמובן גם לשמש בתור גוף שנותן לכם מוטיבציה להמשיך ולהצליח.
  • מגוון – כל חדר כושר מציע מגוון של חוגים ופעילויות שתוכלו לבחור את הדרך המתאימה לכם ביותר לעשות ספורט. תוכלו להירשם לחוגי יוגה, פילאטיס, זומבה, אירובי, קיקבוקסינג, שחיה ועוד הרבה.

 

איך לבחור חדר כושר טוב?

  • מרחק מהבית – הפרמטר החשוב ביותר הוא המרחק של חדר הכושר מהבית שלכם. בחרו חדר כושר קרוב לבית ורצוי אפילו כזה שניתן להגיע אליו תוך זמן קצר בהליכה. לא תמיד קל לשכנע את עצמנו לקום מהספה וללכת לחדר כושר, הקושי הזה גדל במיוחד כאשר חדר הכושר רחוק מאתנו ומצריך נסיעה ארוכה.
  • מחיר – חדר כושר טוב הוא חדר הכושר שמתאים לכיס שלכם. ישנם חדרי כושר מפוארים עם מכשור חדיש והרבה פינוקים ללקוחות, אך המחיר שלו הוא כמובן בהתאם. בדקו כמה חדרי כושר שונים, בחנו מה כל חדר כושר יוכל להעניק לכם ותבחרו את דר הכושר שיכול לספק לכם את הצרכים שלכם במחיר המשתלם ביותר.
  • חוגים – בכל חדר כושר יש מבחר רב של חוגי ספורט שניתן להשתתף בהם מלבד החדר כושר הסטנדרטי עם המכשירים. ישנם חוגים של יוגה, זומבה, ריקודים, אירובי ואפילו אמנויות לחימה. תוכלו לבחור את הדרך המהנה ביותר לעשות כושר וכמובן המתאימה לכם ביותר.
  • בריכה – בדקו באיזה חדר כושר יש פינוקים נוספים כמו בריכת שחיה, ג'קוזי, ספא, סאונה וכדומה, ותבחרו חדר כושר שהרדים אתכם ביותר.

No Comments