כל אחד זקוק לנופש שיעזור לו לצאת משגרת החיים העמוסה, יאפשר לו לחוות זמן איכות עם המשפחה או בת הזוג ויעזור לו “ללקט” רגעי אושר שיכניסו משב רוח רענן לחייו. נכון להיום, רוב הישראלים בוחרים נופש בחו”ל בכדי להשיג מטרה זו בדיוק ואכן החופש ידוע כתורם לנפש וממלא מצברים. ההשפעה של החופש על הנפש, היא עצומה והיא זו שיכולה לעשות את ההבדל בין אדם מאושר לבין אדם לחוץ שאינו מצליח לחיות את הרגע. אדם רגוע הוא אדם מאושר ובכדי להצליח להגיע אל הרוגע המיוחל, מומלץ מאוד לצאת לטיול מעת לעת (בהתאם ליכולות הכלכליות).

אז והיום
בעבר, רוב התיירים שהגיעו למדינות שונות בחו”ל הסתפקו בטיסה, בהסעה לבית המלון שלהם ובטיולים באותו מתחם בו הם נמצאים. בחירה זו הביאה לכך שהפכו תלויים בתחבורה הציבורית ומרביתם מצאו עצמם רצים אחר הרכבת ומפספסים את מטרת החופש. במקום להיות עסוקים במיצוי והנאה, הנופשים עסקו בתיאום הגעה, זימון שירות הסעה, המתנות ארוכות ועוד. בעידן המודרני, כאשר החופש הפך הכרח של ממש, תכנון נכון וביטול התלות בתחבורה הציבורית על ידי השכרת רכב בחו”ל, הופך ומשדרג את הטיול עד לכדי תחושת חופש ורוגע אמיתית. היות המטייל אדון לעצמו, מעצימה את תחושת החופש ומאפשרת לכל נופש להגדיר לעצמו מתי הוא עוזב, לאן הוא נוסע, באילו נקודות ציון בדרך אפשר לעצור ומי יושב לידו. ההשפעה של נופש אמיתי ללא מגבלות והגבלים על הנפש, היא ארוכת טווח ומאפשרת פסק זמן אמיתי משגרת החיים העמוסה.

יתרונות השכרת רכב – בחו”ל
• חופש פעולה- המשכירים הם אלו שמחליטים על הלו”ז המלא של הטיול שלהם. הם מחליטים באיזה יום הם מעוניינים להגיע לאתר מסוים או מדינה מסוימת, באיזה שעה נוח להם לצאת ולחזור למלון ועוד. אין הם מוגבלים על ידי שעות הפעילות של הרכבת או האוטובוסים באותה מדינה.
• עלויות- תכנון נכון יאפשר עלות נמוכה יותר בהשוואה אל העלות אותה תבזבז משפחה שלמה בעת יציאה לטיול באתר מסוים או מדינה מסוימת באמצעות רכבת או תחבורה ציבורית.
• בטחון- רכב מספק תמיד תחושה של בטחון וברוב המדינות ניתן לשכור רכב שמוכר לנהג ובגודל הרצוי.
לסיכום, הניידות, חופש הפעולה וההיכרות עם אותו דגם של רכב בו בוחרים מניעה ישראלים רבים להחליט כי הם מעוניינים להשתמש בשירות השכרת רכב בחו”ל.

נופשים ונהנים
בד בבד עם התפתחות הטכנולוגיה והמעבר לניהול והזמנות באופן מקוון, היכולת לתכנן את הטיול שלך ממקום הנוחות שלך, גדלה והתעצמה. כאשר מדובר על נופש קצר בן מספר ימים בודדים, ירצה כל נופש למקסם את ההנאה ולחזור רגוע ושלו. בדיוק לשם זאת, ניתן לבצע את כל ההזמנות הדרושות מבעוד מועד, כך שכל שיוותר הוא ליהנות מחופש נטול דאגות.