ראשי » רפואה אסתטית » הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח היא האופציה המתאימה ביותר לאלו אשר רוצות להגדיל את נפח החזה שלהן אך מפחדות מסכין המנתחים, מההרדמה המלאה, מההחלמה הארוכה ומהכאבים והסיכונים שכרוכים בניתוח הגדלת חזה רגיל.

הגדלת חזה בהזרקת חומר מקרוליין הינה פשוטה, מהירה, ללא כל שימוש בסכין המנתחים, ללא החלמה ארוכה וכואבת ובעלת יתרונות נוספים אשר אותם נביא בפניכם במאמר זה.

הגדלת חזה ללא ניתוח מהי?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הגדלת חזה ללא ניתוח היא שיטה המתאימה עבור נשים אשר רוצות להגדיל את נפח שדיהן אבל מפחדות מהניתוח שכרוך בכך, הגדלת חזה באמצעות הזרקת חומר המקרוליין הינה שיטה העושה שימוש בחומר מילוי (מקרוליין מבית היוצר של חברת Q-MED) אשר מוחדר בין רקמות העור של החזה וגורם להגדלת נפחו.

שיטה זו נחשבת למדויקת מאד ובעלת תחושה טבעית לחלוטין (החומר רך והמגע בשדיים לאחר ההזרקה מרגיש אמיתי) אך היא איננה מתאימה לכל אחת אלא אך ורק לנשים הרוצות להגדיל את שדיהן מקסימום שתי מידות מהגודל הקיים.

הגדלת חזה במקרוליין יתרונות

•  תחושה טבעית– לאחר סדרת ההזרקות שיבצע הרופא המטפל תגלו כי החזה שלכן יהיה נעים למגע וליטוף וזאת בזכות חומר המקרוליין שהוא למעשה ג'ל רך החודר אל מתחת לרקמות העור באזור החזה.

•  אין צורך בחתכים– בעת ביצוע הליך זה אין כל צורך בסכין המנתחים המפחידה, אלא אך ורק במזרק מיוחד אשר דרכו יוחדר החומר אל השדיים.

•  אין תהליך החלמה ארוך וכואב– לאחר ניתוח הגדלת חזה מגיע תהליך החלמה ארוך, כואב ולא נעים, הגדלת החזה באמצעות הזרקת חומר מקרוליין תהיה בעלת תהליך החלמה קצר וקל יותר משמעותית מזה של הניתוח.

•  סיכונים פחותים– הגדלת חזה בהזרקה הוא הליך בעל סיכונים פחותים לעומת ניתוח הגדלת חזה.

•  חזרה מהירה לשגרה– מיד עם תום ההליך תשוחררו לבתיכם ולשגרת חייכם בניגוד מוחלט לניתוח הגדלת חזה בו לרוב תישארו לפחות לילה אחד של אשפוז בבית החולים ולאחר מכן תאלצו לנוח מספר שבועות מהשגרה הרגילה שלכן.

 

הגדלת חזה במקרוליין חסרונות:

  • •  עמידות לאורך זמן– בעת טיפול זה עושים שימוש בחומר המקרוליין שאחרי תקופה מתחיל להתפוגג בגוף ובכך גם הנפח של השדיים שהושג בזכותו, בכדי לשמר את תוצאות אלו יש לעבור את הטיפול אחת לשנה.

    •  עלות הטיפול– עלות טיפול זה היא גבוה ובהתחשב בכך שיש לבצע את ההליך אחת לשנה עד שנה וחצי זהו חסרון גדול.

    •  מוגבלת הגודל– בטיפול זה אי אפשר להגיע לנפחים אשר אליהם ניתן להגיע בניתוח הגדלת חזה רגיל אלא מקסימום להגדיל שתי מידות מהגודל הנוכחי של החזה לפני הטיפול.

למידע נוסף והצעות מחיר של הגדלת חזה בהזרקה ניתן למצוא כאן!


No Comments