אודות

אתר בריאות ונפש הוקם על ידי אחרי שנים של תהיות וטיפולים בבני הקטן עידן זכרונו לברכה, בעקבות מחלת הסוכרת והסיבוכים הפיזיים והנפשיים שהביאה איתה. לצערי הרב, לפני מותו, לא היה בידי מספיק מידע אשר ייתכן ואילו כן היה ברשותי, הרי שהוא היה איתנו היום. לאחר מותו הבנתי, שאני חייב לייצר מקור ידע עבור הורים אשר מתמודדים גם הם עם מצבים דומים, ועל כן הקמתי את אתר בריאות ונפש, בשביל לספק מידע רב במגוון תחומים, מידע אשר ניתן לקרוא בו בחינם.

כל אחד מאיתנו פוגש בחייו סיטואציות מורכבות שדורשות טיפול כזה או אחר, חלקנו מתמודדים איתן באופן ישיר וחלקנו פוגשים בהן דרך בני משפחה או חברים, לא תמיד יש לנו את הכלים כיצד לגשת אליהן ולהתמודד איתן, לא תמיד אנחנו יודעים מה עלינו לעשות ומה לא, לעיתים אנחנו חוששים לעשות משהו שמה נגרום להרעת המצב. בעזרת אתר זה, תוכלו לקבל את כל המענה הנדרש להתמודד עם סיטואציות מורכבות יותר ומורכבות פחות.

אני מאמין שניתנה לנו אפשרות לעזור אחד לשני וגם לעצמנו, בין היתר, בעזרת שיתוף מידע יעיל ומקיף בנושאים שקשורים לבריאות ונפש. זה לא חייב להיות תמיד נושאים מורכבים או כבדים, ומצד שני גם בנושאים אלו, אנחנו יכולים למצוא עזרה ותמיכה באמצעות מאמרים מקצועיים, מחקרים של אנשי מקצוע ועוד. כל מה שעלינו לעשות זה לקרוא אותם ולהשתמש במידע שאנחנו מקבלים בהם באופן מעשי.

המאמרים אשר מוצגים במאמר, נכתבו כאמור על ידי אנשי מקצוע, ואני דואג כל הזמן לעדכן ולהרחיב את מאגר המאמרים, כך שהאתר יספק מענה שלם בשלל הנושאים שהוא מכיל. המטרה שלי היא להעניק להורים ולכל אחד אחר, את כל הכלים הנדרשים להם במגוון רחב מאוד של תחומים. אני תמיד זמין לקבל מאמרים ומחקרים של אנשי מקצוע אשר פונים אלי וכן אני דואג לפנות לאנשים שעוסקים בתחומים אשר מופיעים באתר, על מנת לקבל מהם חומר מקצועי שאוכל לפרסם לרווחת הגולשים.

בריאות ונפש הוא מבחינתי אבן יסוד חשובה אשר יש לה מטרה ואני דואג מדי יום להגשים אותה. כולי תקווה שתמצאו באתר את כל החומר שאתם זקוקים לו ושתוכלו לעשות בו שימוש נרחב ומקיף לכל עניין ועניין.